| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Pentru a deschide o spalatorie auto, ce acte sunt necesare si cam cat ar costa investitia? Cu stima Ciprian!

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

In principiu acordul e mediu e principalul act care il scoti mai greu, daca ai firma facuta e mai usor cu restul, iar costul e in functie de marimea spalatoriei, de unde iei utilajele(noi sau la mana doua) plus constructia in sine cu instalatiile aferente (alimentare cu apa si canalizare) La canalizare trebuie sa faci bazin special de decantare pentru uleiuri si namol(pamant) cam astea in principiu.