| BlueByte a întrebat:

Pentru cei care folosesc AdSense! Stiu ca plata pe click difera de la reclama la reclama dar puteti sa-mi dati in mare care este minimul si maximul din aceste plati (din experienta voastra)?

Si cum sta treaba cu click-urile? Trebuie sa dea click doar utilizatorii unici sau pot sa dau si eu? Se ia in considerare?

Multumesc. Funda anticipat!

1 răspuns:
| SanPitu a răspuns:

Trebuie sa respectati cu strictete niste reguli legat de AdSense:
-Nu faceţi clic pe propriile dvs. anunţuri Google.
-Nu cereţi nimănui să facă clic pe anunţurile dvs. Google.
Utilizatorii trebuie să facă întotdeauna clic pe anunţurile Google deoarece sunt interesaţi de serviciile cărora li se face publicitate, şi nu pentru a genera venit în favoarea unui site sau a unei cauze ori pentru a obţine o recompensă pentru ei înşişi.
toate informatiile la vei gasi la
http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=ro&answer=23921