| Kikoo a întrebat:

Pentru cererea de acordare a alocatiei vreau sa aleg ca banii sa fie virati in cont de card. La numarul contului trebuie sa scriu IBAN-ul sau altceva? https://isj.educv.ro/......%20ani.pdf

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti trebuie extras de cont de la banca unde ai card, i ei extrasul de cont si il duci la scoală sau de unde primesti alocatie, ca ei sa faca transferul, sa nu scrii tu nimic, duci acte oficiale ca daca gresesti o cifră nu m ai primesti bani, se duc la altcineva in cont. Ce clasă esti?

| Kikoo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt in clasa a 11-a si am implinit 18 ani recent. Am primit cererea si mi-au zis sa o completez acasa, dar cred ca cel mai bine o sa completez numarul contului la secretariatul scolii de fata cu secretara.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kikoo):

Da

| asperger3 a răspuns:

Ibanul e ala cu ro96(sau ce numar e), e un sir de numere si litere.