| Corina2 a întrebat:

Pentru inchiderea unui cont banacr de ce acte este nevoie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce cont de referi? De debit de credit?
Uite aici diferenta:
http://www.ghiseulbancar.ro/......redit_.htm

In rest conditiile difera de la o banca la alte, in ceea ce priveste partea birocratica. Dar cred ca daca ai 21 de ani, lucrezi si te duci cu buletinul si adeverinta de la serviciu iti poti deschide orice cont doresti.
Pentru ati spune ceva concret trebuie sa fii mai explicita: card de credit, de debit... da-ne mai multe detalii.;)

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se face o cere tip si se plateste daca este vreo datorie da platit si dupa 10 zile se revine inca o data pentru inchiderea contului de fapt.Acelasi lucru este daca ai si card pe care nu mai ai bani dar este posibil sa ai datorii din cauza comisionului de administrare a contului.Eu asa am facut zilele trecute. M-am trezit cu datorii pe un cont in care nu mai intrasera bani de o jumatate de an!

| 5000 a răspuns:

Buletin!

identitate
| identitate a răspuns:

Aceleasi cu care l-ai deschisbig grin