| Simon_7286 a întrebat:

Pentru Melania Medeleanu:
Esti castorita si ai copii?
Ma accepti la o emisiune de-a ta ca invitat? Cred ca sunt cabpabil sa raspund orice in legatura cu politica, economie, de pe strada, moralitate, etc inlimitabunului simt. incercatea moarte n-are

2 răspunsuri:
| nicoleta_5825 a răspuns:

De ce nu va raspunde doamna?

melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Prima intrebare : nu, nu.
la a doua... nu depinde de mine. Emisiunea pe care o moderez eu are 3 invitati permanenti si din cand in cand, politicieni. Mi-e teama ca e un format care nu se poate schimba. Dar avem, la RTV o rubrica pe site care se numeste MARTOR OCULAR si la care oricine poate sa-si scrie opinia. In fiecare zi cele mai interesante mesaje sunt preluate de pe site si difuzate in jurnale. Puteti incepe de acolohappy