| CristinaCarmen a întrebat:

Pentru un eveniment de promovare online a unui produs, care ar fi pasii premergatori acestui eveniment? Sa zicem, am un contract exclusiv pentru distribuire de produse cosmetice si doresc sa ma lansez pe piata online.

3 răspunsuri:
| argebit a răspuns:

Dati-mi un mesaj pe www.argebit.com si discutam mai multe.

| CristinaCarmen explică:

Intrebarea se referea la lansarea unui eveniment in mediul online, produsele cosmetice sunt doar un exemplu de caz. Multumesc pentru oportunitatea de colaborare oferitawinking

| CristinaCarmen explică:

In principiu partea de magazin online e ca si rezolvata, ma interesa care ar fi recomandarile pentru promovarea site-lui in mediul off / online? Cosmeticele sunt un exemplu in situatia de mai sus. Poate fi vorba de pantofi, slapi, haine pentru bebelusi, produse IT etc