| totElodia a întrebat:

Peste vreo 4 ani, credeti ca poate fi rentabila o afacere imobiliara?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Imobiliara nu, agricultura cu siguranta ca da.

| IMC90 a răspuns:

Nu in Romania

| mona a răspuns:

Poate fi rentabila

| Zatharra a răspuns:

Crede-mă că în România nu e nimic sigur.Cine ştie ce se va întâmpla până în 2016/17.Peace!

| soul2soull a răspuns:

Imobiliarele nu vor "muri" niciodata omu vinde si cumpara locuinte acest tip de afacere nu va fi falimentara niciodata va avea unele momente in care nu va fi rentabila dar... asa este in orice afacere

Răspuns utilizator avertizat
| Predator30 a răspuns:

Eu te sfatuiesc de la anul care vine sa te apuci adica in 2013 o sa fie foarte rentabil si eu vreau sa fac de la anul ca am auzit ca o sa fie preturi foarte bune pentru imobiliare ..succes sper ca te-am ajutat

| shinelikeastar a răspuns:

Depinde ce sprijin ai. Orice afacere e binevenita intotdeauna, ideile care vin in permanenta sunt cele care o mentin sus.