| IonutValeriu a întrebat:

Poate cineva sa explice anumite lucruri despre pariurile sportive? As vrea sa ma apuc sa joc pe cote mici, sa fac profit cate 20-30 de lei pe meci, incet incet sa maresc suma pe care o bag si tot asa, nu vreau sa bag cate 10-15 meciuri pe bilet ca sa castig cu 5 lei 1500 sau etc.
Vreau sa ma apuc sa joc cate 50 de lei pe cote mici, 1.6, 1.7 si tot asa.
Ce puteti sa-mi spuneti despre pariuri? Ce strategii sunt cele mai bune?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cea mai bună strategie este să nu joci.