| anonim_4396 a întrebat:

AM GASIT O METODA GARANTATĂ PRIN CARE SE POATE CÂȘTIGA SIGUR 100% LA PARIURILE sportive

Nu mă pricep eu la fotbal dar vă spun cum am făcut eu ca un novice și tot am câștigat sume mici, apoi mai mari apoi a venit pandemia nebunia și nu au mai fost meciuri șî nu am mai avut pe ce să pariez ca treaba mergea. Cu condiția sa am în medie în fiecare zi 10 meciuri pe care să pariez sau mai multe.

De exemplu prima dată am fost la pariuri si am luat câte un bilet pentru fiecare meci ce era afisat pe foile alea de pe perete.
Am pariat 3 lei pe fiecare echipa care avea șansele cele mai mici să câștige.

Secretul am scos câte o hârtie câte un bilet pentru fiecare 3 lei in parte.

Am băgat vreo 30 lei si mi-a ieșit un profit de 40 lei.

Apoi am mai fost o data cu aceeasi schema dar de data aceasta am pus câte 30 lei pe fiecare bilet, tot asa vreo 14 meciuri fiecare meci cu hârtiuța lui.
Am pariat simplu că vor câștiga cei care aveau șansele cele mai mici, cota cea mai mica, cum zic unii.

Asa și majoritatea au iesit necastigatoare adica au pierdut fraierii meciurile, dar chiar și așa am reușit să câștig 1600 lei profit.

Apoi am mai fost inca o data, erau putine meciuri si nu am reusit sa pariez pe prea multe
asa ca am pariat pe vreo 6 meciuri care nu erau in aceeasi zi si a trebuit sa astept vreo saptamana ca sa se joace toate meciurile respective si nu am avut un noroc prea mare dar bani am iesit cu 30 lei profit.

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii ai in cap, mergi la muncă lasa prostiile si banii cîstigati la loterii.Sau pariuri.

| Drimmero a răspuns:

Vezi sa nu

| Drimmero a răspuns:

Mult succes in a face profit din pariuri la ce meciuri handicapate sunt post-pandemie, a luat-o razna fotbalul cu totul.

United-Spurs 1-6
Aston Villa-Liverpool 7-2
astea numai ieri + alte socuri si ce va mai urma probabil va intrece orice imaginatie, weekendul asta i-a facut praf pe toti pariorii.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu am prins ieri multe meciuri da mau sapat rennes, a facut egal.
si bayern era sa fie egalata. totul merge ca pe frana

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca cumperi o echipa de fotbal... poate poate o sa ti se dezvaluie aceasta metoda aproape sigura de castig. Pana atunci, nu exista big grin

| Catrice a răspuns:

rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

E gluma din aia grea, a? laughing)

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Numa oamenii culți o pricephee hee

| Sn4k3 a răspuns:

Ia si incepe sa te pricepi la fotbal daca te apuci de pariuri si cam asta e singurul tip de schema pe care o sa-l gasesti:
https://promotions.betfair.ro/......-30-excn30
Cu placere.

| johnnny123 a răspuns:

Bravo! Dar de ce ai facut public secretul asta fantastic?

Tu nu realizezi ca daca toata lumea castiga, industria pariurilor va da inevitabil faliment?

Trebuia sa-l tii doar pentru tine si sa devii cel mai bogat om de pe planeta.

| zilog a răspuns (pentru johnnny123):

Nu se castiga infinit iar manopera si atentia este multa
adica trebuie sa ai si pe ce sa pariezi
pentru ca asa castigurile sunt ele dar daca sunt o data la 20 zile de asteptare cas a se joace toate jocurile alea
cheltuiesti mult mai multi bani intre timp
pentru ca nu ai in fiecare zi alte 20 de meciuri noi noute pe care sa pariezi mai ales acum cu pandemia paranoia

nu imi fac griji pentru ca profesorii la scoala nu spun secretul
daca invatati o sa ajungeti medici neuro chirurgi si o sa castigati saci de bani
de ce nu toata lumea de pe planeta nu se tine de scoala si carte ca sa castige saci de bani cand ajung ceretatori stiintifici...
pentru ca oameni sunt delasatori
si moca daca ii lasi sa ia apa din fantana miraculoasa sa imbutelize si sa le dai voie sa o vanda o sa se plictiseasca repede si sunt delasatori in cat o sa isi bage picorul si tot la asaracia lor or sa se itnoarca.
nu ai cum sa te imbogatesti pe acesta metoda dar ai cum sa traiesti suspansul si chiar sa nu pierzi mult prea mult
pentru ca eu cred ca prin acesta metoda daca esti ghinionist rau de tot
tot castigi ceva macar 60% din banii pe care i-ai investit
iar alta data castigi 80% si iti dai seama ca nu esti un om norocos si te opresti pentru ca nu este pentru tine
ca norocul neu este pentru totata lumea
trebuie sa mai pupe si icoane in fund plangatoare cu lacrimi de ulei

| zilog a răspuns (pentru johnnny123):

Eu as vrea sa dea faliment! pentru ca s-a umplut orasul de farmacii sali de jocuri si pompe funebre
te rog spune-mi daca vezi mergand pe strada alt ceva de cat farmacie farmacie sala de jocuri farmacie mega image pompe funebre farmacie farmacie pompe funebre sala de jocuri sala de jocuri sala de pariuri sportive sala de pariuri farmacie...
EU UNDE IMI FAC O COFETĂRIE!?
DE CE SA MI-SE CEARĂ MIE 3000 EURO PE UN SPATIU DE 100 METRI PATRATI LA UN PARTER DE BLOC

cum o sa castig eu cu cofetaria 3000 euro / luna?

apoi ar trebuie sa castig ba chiar mai mult ca sa am si de salarii materiale curent spagi...
de unde sa iau atat de multi bani ca nu se castiga din croitorie
sau service radio TV reparatii masini de spalat sau atelier de facut ceva biciclete de exemplu

si noi oamenii astia de rand unde sa mai muncim fa am facut o facutate doua am faucut si cursuri si scoli si calificari peste calificari

si acum cand vreau si eu un spariu sa imi fac gogoserie trebuie sa dau 3000 euro / luna

| Digikey a răspuns:

Mananci rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este o treaba si asta, Dar la cota de 1, 30 sau mai mic, Bagi 10 lei si ei 13lei din care 3 lei profit. Si nu gasesti tu atatea meciuri "sigure" 10-20 pe saptamana.Din care garantat nu vor iesi toate.
Dar Sa zicem ca din 10 iasa 8 tot cote 1, 30 Deci Iti iasa 8meciurix3lei profit =24 lei - 20 lei pierdere din alea 2 bilete pierzatoare ramai cu 4 lei profit deci nu merita
Am incercat si eu scheme diverse initial dadeau roade, dupa aia au un singur final = Pierdere.

| zilog a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge merge chiuar si 4 profit tot este un profit
care demonstreaza teoria ca functioneaza!

| Sekim a răspuns:

Ce filme ai rolling on the floor rolling on the floor