| davidpopa949 a întrebat:

Pot câștiga bani online ascultând muzica fără a face review-uri?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E echivalent cu a te plăti cineva pentru că moțăi și deci nu faci nimic!

... zero șanse!

| DjSannan a răspuns:

Nu, nu se poate câștiga bani online ascultând muzică fără a face review-uri. În general, serviciile de streaming de muzică nu permit ascultătorilor să facă bani din muzica pe care o ascultă. Acest lucru ar presupune ca utilizatorii să fie plătiți pentru ascultarea muzicii și această opțiune nu este disponibilă. Cu toate acestea, există câteva modalități de a câștiga bani din muzică, cum ar fi crearea de conținut audio, streaming live, producția muzicală și vânzarea de muzică

| Georgian133453 a răspuns:

Esti plătit pentru a utiliza Facebook, Twitter și YouTube
https://887093o04w3s9k2nuaj4tag3sp.hop.clickbank.net