| anonim_4396 a întrebat:

Pot face bani din poze? ca am vazut ceva articole pe net si as vrea sa stiu si eu ce site-uri sigure pot face bani(imi cer scuze pentru categoria aleasa)

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Trebuie sa ai aparatura foarte performanta, sa ai talent, "ochi" si mult studiu... chiar si asa, e greu sa faci bani cu poze pe net. Sunt site-uri cu fotografii stock, o sa ramai masca ce poze sunt acolo, si cat de multe. Treaba e ca in zilele noastre, e plin de fotografi... toata lumea isi permite un aparat cat de cat bun, e o activitate placuta si creativa, si asa s-a ajuns la suprasaturatie pe piata de fotografii.
Daca esti foarte bun, poti mai degraba sa faci bani fiind fotograf de evenimente. Adica nunti, botezuri, inmormantari. Nu stiu daca la divorturi merge happy

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

...sau vânând aşa-zisele vedete şi ştiri senzaţionale.hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Da, la asta nu m-am gandit happy
Beneficiile provinciei... n-avem vedete, n-avem can-can-uri!

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Poţi să faci şi pe detectiv, surprinzând-o pe Tanti Geta când şuteşte purcei de la vecini.