| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosi paysafecard daca am sub 18 ani (am 16)? Multi zic ca se poate dar am vazut chestia aia cu status extins in aplicatie (sa pui scolo buletinul ca sa iti dea upgrade la nu stiu ce)

3 răspunsuri:
| IgnatVictor a răspuns:

Da. Am folosit Paysafecard de nenumărate ori în școala generală.

| Anonimu7041 a răspuns:

Depinde in ce platesti, dar cred ca in mare parte da.
Eu la 14 sau 15 ani am platit pe Minecraft sa-mi iau ceva folosind codul pe care il primesti cand cumperi un Paysafe.

| rylandmoran26 a răspuns:

Da,normal nu stiu exact la ce se refera chestia aia la ce spui tu dar o data ce ajungi la aparat sa iti bagi banii in el ai voie rolling on the floor)))