| invisibleboy a întrebat:

Pot obtine fonduri europene pentru orice afacere as vrea sa-mi deschid?

Răspuns Câştigător
| EmyMartin94 a răspuns:

Nu chiar... daca intri pe drpciv acolo o sa gasestihee hee nu toate is finantatehee hee depinde ce vrei sa facihee hee

| invisibleboy explică (pentru EmyMartin94):

Am intrat, dar unde trebuie sa caut?

| invisibleboy explică (pentru EmyMartin94):

Gata, am gasit, AMinisterul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale va coordona impreuna cu Ministerul Afacerilor Europene, Comitetul tematic – Dezvoltare rurala, agricultura si pescuit. In cadrul acestui comitet consultativ vor fi organizate mai multe grupuri de lucru subsecvente pe urmatoarele domenii:
- Agricultura si industrie alimentara;
- Mediu;
- Dezvoltare economica in spatiul rural (activitati non-agricole, infrastructura rurala, incluziune sociala, patrimoniu cultural);
- Inovare si formare profesionala.

| EmyMartin94 a răspuns (pentru invisibleboy):

Funda?sad

| invisibleboy explică (pentru EmyMartin94):

Mmm, nu acolo am gasit ci pe alt site, dar ma rog..iti dau tongue