| trasten a întrebat:

as putea sa-mi deschid o afacere cu fonduri europene chiar daca nu-mi iau bacul?

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,mergand pe premisa ca daca nu iei nici macar un umil bac nu esti capabil sa iti deschizi o afacere cu fonduri europene, deci se pierd bani.

| trasten explică (pentru SergiuBoss11):

De unde ai tu certitudinea ca nu ma descurc, daca eu traiesc intr-un mediu in care muncesc in agricultura si am destule hectare de pamant si am destule cunostiiinte despre ce vreau sa fac.

| suntserios a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Asta e doar parerea ta si nu are nicio legatura cu adevaratele conditii de acordare a fondurilor

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru trasten):

Pe mine nu ma intereseaza daca te descurci sau nu.pe ei da.

| Andrei007007 a răspuns:

Normal ca poti. Daca isi deschide "Nea Goagal" = Vanghelie afaceri cu fonduri europene fara bac.

| onix33 a răspuns:

Din cate stiu, bacul nu este o conditie pentru a primii fonduri... dar verifica pentru a fi sigur. Vezi ca au si numere de telefon unde poti primi consilierewinking