| adyurs a întrebat:

Salut, azi cand m-am dus cu cardul la bancomat (card alocatie) sa vad cati bani mai am pe el, bancomatul nu mi l-a acceptat si mi l-a dat inapoi chiar daca m-am dus la bancomatul bancii de unde imi este si cardul, iar cardul e in regula, nu e expirat. Oare este o eroare a bancomatului sau a cardului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai face faze din astea cand nu citeste bine cipul bancomatul, mai incearca, mi s-a intamplat si mie. Vezi poate e cardul mai uzat, mai vechi ma gandesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge cardul, e posibil sa se mai murdareasca in portofel. Daca tot nu merge, trebuie sa-l schimbi, nu e complicat si dureaza imediat.

| Skarr a răspuns:

La BT exista aplicație unde bagi cardul și poți să vezi câți bani mai ai. Poate exista și la alte carduri daca nu ai bt