| miny1234 a întrebat:

Am vrut sa scot bani de pe card, 1000 ron. Bancomatul mi-a dat cardul inapoi dar nu si bani.Am incercat si la alt bancomat iar cei 1000 ron erau lipsa. Mai pot fi recuperati?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Doar daca prima banca are un fel de system care sa inregistreze fiecare extragere de la bancomat.Te poti duce si le poti spune ce s-a intamplat, si daca s-a inregistrat o extragere de bani iar tu nu I-ai primit... le poti cere bani.Acum nu sunt sigur ca ti-i vor da, deoarece poti mintii ca nu ai primit bani intelegi tu.

| crytical a răspuns (pentru Ineys):

Au camera video la fiecare atm bancar. n-are cum sa minta si sa nu fie prins.

| miraabela a răspuns:

In momentul in care ai vrut sa scoti banii si nu ai reusit indicat era sa mergi la banca respectiva sa vezi ce s-a intamplat. Probabil a fost o eroare si de aceea.