| lucicalucian a întrebat:

Pot sa-mi fac paypal daca nu am un card? Precizez ca nu vr sa scot banii, doar sa ii primesc si poate sa cumpar ceva online.

Răspuns Câştigător
| Apocalipsa22 a răspuns:

Da poti eu asa mi-am facut fiindca n-am card sau cont bancar ca sunt minor si merge sa faci plati online.

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Da, normal ca poti.

@Cresto, de ce induci oamenii in eroare?

| CPAElites a răspuns:

Da poti!
Dar daca primesti sume mai mari de 20$ s-ar putea sa te alegi cu contul suspendat. ( iti vor cere datele buletin, extras de cont si proof adress )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face dar punctele paypall nu le poti transforma in bani daca nu ai un card. Doar sa platesti on line undeva unde accepta puncte paypall.

| goldenstar a răspuns:

Sigur, poti sa deschizi un cont PayPal. Daca vrei poti sa faci si un card PayPal.

| incailcaut a răspuns:

Da se poate.

| Cresto a răspuns:

Nu, cardul este obligatoriu.