| dixi9516 a întrebat:

Dau funda pentru raspunsul cel mai complet! Vreau sa imi fac un cont paypal dar nu am card visa sau mastercard. Vreau sa imi fac un card la una din banci dar nu stiu ce sa ii zic doamnei de acolo pentru ca eu vreau sa primesc bani. Cum se numeste cardul acesta?(parca de debit?) Mentionez ca daca primesc banii vreau sa mai cumpar si online(se poate, nu?). Raspundeti-mi si mie macar la prima intrebare va rog...

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Trebuie sa iti faci unul din cele doua carduri. cont iti poti face si fara dar nu are valoare daca nu ai card. la banca ii zici doamnei exact la ce il folosesti si ea stie de care sa faca

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

VISA Electron musai, nu merge cu altceva daca vrei sa si scoti bani din PP.

| kameleonic a răspuns:

Trebuie sa fie mastercard sau visa ca sa platesti pe net, trebuie sa specifici asta