| andys4u a întrebat:

Pot sa pun bani intr-un cont la banca transilvania pentru salarii? Daca da pot sa pun ca si anonim?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce fel de salarii si pentru cine?
De altfel la orice operatiune bancara se cer datele de identitate (numele si prenumele, CNP si domiciliul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Pentru orice operatiune bancara este necesar actul de identitate al celui care face operatiunea.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Da poti ca anonim!

| SandraM a răspuns:

Nu exista tranzactii bancare "anonime" - ca sa faci o depunere in numerar, un OP, un transfer trebuie sa ai un act de identitate la casierie.