| SL1997 a întrebat:

Pot sa scot bani de pe card daca am pierdut cardul ca am pierdut si buletinul cu certificatul de nastere de la banca?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe card nu mai poti scoate avand in vedere ca l ai pierdut. din cont poti scoate de la banca in baza unui act de identitate.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu mai poti atata timp cat ai pierdut actele de identitate!

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu poti- incepe cu scoaterea duplicatului dupa certificatul de nastere, astfel vei avea buletin care-ti va permite scoaterea unui nou card.