| gabrielgabriel123 a întrebat:

Pot sa vand niste telefoane stricate? Si daca da unde? PS:sunt mai vechi

5 răspunsuri:
| Madalina285 a răspuns:

Daca sunt stricate,ar trebui sa le repari inainte sa le pui in vanzare,pentru ca s-ar putea sa ai probleme daca nu faci asta.Poti sa le vinzi, de exemplu, pe internet sau chiar prin cunostinte. Spunele prietenilor tai despre ele si ei vor anunta si pe altcineva. Sper sa poti sa vinzi telefoanele! Mult succes!

| KHABUL a răspuns:

Deci gabriel telefoanele vechi le poti vinde la unul si magazinele :cosmote si germanos dat trebuie sa fie complete adica sa nu aibe parti lipsa(bateria.etc...) SI trebuie sa nu aiba display-ul crapat.bye

| Sandy25 a răspuns:

Telefoanele le poti vinde la Germano si iti iei altul in loc, pe fiecare telefon vechi, stricat iei 10 euro.

| fantasticul32 a răspuns:

Eu caut un LG KE970 Shine pentru display si geam ai asa ceva?