| Adry a întrebat:

Problema legata de lucrul cu PayPal.
Vreau sa scot banii pe card insa nu pot fiindca nu este verificat cardul si nu imi dau seama cum as putea face acest lucru.
Status: Unverified Get verified (aici ma pune sa introduc 4 cifre paypal de care eu nu am habar)

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

Sa inteleg ca ai adaugat deja CC-ul si trebuie sa confirmi validitatea lui?
Cele 4 cifre le gasesti pe extrasul de cont/Online Banking.

2 răspunsuri:
| MarYoBenucci a răspuns:

Aceias problema am si eu dar m-ai poate astepta ce sa zic decat ca ce-i de la paypal nu-ti recomanda sa intrebi pe aia de la banca pot face manevre... asa ca mergi pe riscu tau ori faci cum a spus adi bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragii mei ce ar fi daca va-ti uita putin peste extrasele de cont acolo gasiti " 4 digit number"?! MRxaba