| adibas a întrebat:

Daca am banii pe paypal in dolarii si nu am card in dolari as putea sai scot in euro sau lei?big grinpe cardul meu mastercard

1 răspuns:
| RCristofor a răspuns:

Salut adibas, daca tu ai cont deschis la respectiva banca in lei, se vor converti automat in lei. Daca ai in euro, cand te duci sa-i scoti specifici la caserita ca doresti sa-i ridici in euro. De regula cand deschizi un cont (cand ai card) ei ti-l deschid in lei, fara sa te intrebe.Acum daca tu ai deschis pur si simplu un cont ca sa ai card, poti fi sigur ca este in lei, fa withdrow cu incredere ca banii ii ve-i putea scoate. Eu lucrez de mult timp cu paypal si am ceva cunostinta in domeniu. Astept FUNDA, o zi buna happy