| Gsix a întrebat:

Probux, are castiguri reale? este ceva real 100%?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| Fayree a răspuns:

~ Da e posibil, dar nu se merita crede-ma...whistling. Iti da foarte putin, iti ia mult timp si iti trebuie multa munca. Pierzi timpul degeaba oh go on. Funda? puppy dog eyes.

| TheGR a răspuns:

Uita-te la cat dau la click: 0. 0001 usd. si inca cateva reclame la care platesc 0.001 si cu 0.01. iar la toatea astea te limiteaza cate clickuri pe zi daiwinking

E posibil sa fie real 100% dar iti vei lua 5$ peste 3 ani de dat clickuri in fiecare zi laughing

| vaSY666 a răspuns:

Sigur ca da. Daca te inregistrezi pe urmatorul link vei avea 4 anunturi de 0.01 $ si pana la 30 de anunturi de 0.001 $. In plus poti rezolva taskuri si vei avea mai multi bani direct in cont. Un task poate avea pana la 0.24$ merita sa incerci. Eu am incercat si am castigat. Mai poti sa intri si pe http://www.marketglory.com/strategygame/vasy001, aici castigi in euro, si ii faci rapid. Daca ai de unde sa faci rost de referali directi, ai banii de buzunar asigurati pe o luna, fara nici un fel de munca.

| Schultz_Liliene_1988 a răspuns:

Sigur ca da, platesc 0.001-0.02/ reclama aproximativ 40 pe zi. Poti inchiria referali pentru a mari castigurile. Platesc in paypal, payza si neteller instant! Probux e un site mare dar sunt si mai bune. aici gasesti mai multe: http://toplikeexchangesites.com/Pay-To-Click.php