| davidddddhwgsgdv a întrebat:

Am si eu o intrebare, recent am pus un anunt pe fiverr, am primit cateva comenzi si acum astept cele 14 zile pentru a primi oficial banii.Sunt minor,nu am card, daca imi scot banii pe cardul acela(fiverr revenue) ii pot scoate fizic la bancomat sau mai bine ii pun pe paypal si ii folosesc doar online?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind minor este impsoibil sa ai cont legal de Paypal, peste ca conditia lor este PESTE 18 ani, deci paypal nu ai...iar faptul ca nu ai cont bancar legat de fiverr nu ai cum sa-ti scoti banii la nici un bancomat.