| anonim_4396 a întrebat:

S-au cumparat 4 bilete de avion la Lufthansa, 1 persoana nu mai merge, ce se poate fece pentru a se recupera banii pe acel bilet?

Răspuns Câştigător
| SoxSava a răspuns:

Asta este chestia cu biletele. Cumperi si nu poti returna daca intervine ceva. Ai o singura solutie.
Posteaza pe internet ( daca zborul e peste ceva timp ) ca vinzi bilet pentru locatia respectiva, desigur ls reducere 80% doar asa gasesti si cand gasesti persoana potrivita suna la firma si schimba informatile biletului pe ale noului cumparator( Asta se poate face, macar recuperezi o parte din bani )
Funda daca ti-am fost de folos. Bafta

1 răspuns:
| nestiy a răspuns:

Nu stiu daca se poate face ceva, dar dai un telefon la ei la firma si intreaba. Cel mai bine.