| unromantraditional a întrebat:

Sall! Am nevoie de un plan de afaceri pentru ora de educatie antreprenoriala, Repede va rog big grin Trebuie sa fac un plan de afaceri dupa urmatorii pasi:1)Numele firmei.2)Domeniu de activitate.3)Resurse[Materiale/financiare/umane].4)Promo varea.5)Slogan.M-am gandit sa-l fac despre o fabrica de mobila,oricum, spuneti-va ideile big grinbig grin Mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Http://dl.transfer.ro/transfer_ro-29nov-1fc3e3ced34bd.zip acesta este proiectul meu de anul trecut. si da, ma laud cu el:))