| ANAANAklhnkln a întrebat:

Hey! La educatie antreprenoriala trebuie sa facem o firma si un plan de afaceri. O sa fie mai multe echipe. Ce nume credeti ca ar fi amuzant sa ii dam firmei? Vreau multe idei stupide, gen mancare de pinguini laughing plz, cea mai buna idee primeste FUNDAAA!
Pupici :*: *:* si merci.

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Cola & Drops (nu incerca sa combini asa ceva big grin)

1 răspuns:
| KaTaLyN a răspuns:

S.C. Randunica SRL. si daca t intreaba cu ce se ocupa firma ta,spui k se ocupa cu imobiliarelaughing si k ai ales numele asta pentru voi construiti case cu suflet asa cum isi fac randunicile cuib smug si ca folosi materiale ce gasiti pe drum...un fier, o caramida, pamant si tot asatongue