| 12345ok a întrebat:

Sall
amun dvd player si un calculator si vreau sunetu de pe calculator sa se auda pe dvd player
am niste cabluri din astea http://www.1001case.ro/......258185.gif
acum intrebare este
cum fac?
mai imi trebuie ceva?
v-a rog spunete-mi si mie:((

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Rosu intra la rosu in DVD player, negru la alb... uitate dupa culori-de obicei sunt cum trebuie cuplate, iar jack-ul de 3, 5 il bagi in placa de sunet... nu vad problema
bafta

| CybeRAthlete a răspuns:

Sa nu fie dat din windows pe mute... debifeaza orice e pe mute... eu asa am conectat 5+1-ul meu la PC. cu dvdplayer ca si amplificator si merge struna. partea diferita este ca la mine am facut eu firele, asa ca stiu perfect cum vine, pe cand la tine, nu stiu exact cum este, dar teoretic ar trebui sa mearga pe acelasi principiu.
bafta

| 12345ok explică:

Dar tot nu se audethinking