| Sismancomy a întrebat:

Sall! Cum pot face rost de bani daca am doar 13 ani (fara sa cer la parinti, bunici si altele, si fara alocatie)?

Răspuns Câştigător
| Johnel4You a răspuns:

Asteapta sa faci 14 ani sa ai buletinul, ca sa poti sa faci bani depe net iti trebuie un cont bancar si buletin intra aici citeste atent : http://bani-din.blogspot.fr/2011/03/bani-din-adfly.html,, poti face bani si din blog dar la varsta ta o sa fie foarte greu sa intelegi unele chestii. Spor la bani

3 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Iti ajuti vecinii la diferite treburi si ei iti vor da bani, altceva nu ai ce sa faci.

| unul1 a răspuns:

Greu la varsta ta... nici cu acordul parintilor cred ca la varsta asta nu te poti angaja. Numai daca nu te angajeaza cineva sa imparti pliante, alta solutie nu prea ai. Oricum pentru ce ai nevoie de bani la varsta ta?

| Sismancomy explică:

Pai, la varsta mea se pare ca stiu sa fac un site in php html, stiu putin css si ma descurc bine in Dreamweaver