| Marian™® a întrebat:

Am 8 ani straight face. Cum pot face bani infara de la parinti bunici etc?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi pare rău dar sursa ta de venit este cea oferită de cei de lângă tine, părinţii şi bunicii
Eşti prea mic pentru a muncii şi a câştiga bani.
Mergi la şcoală, după 18 ani tot să munceşti pentru bani.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| d4nny a răspuns:

Pune-o pe mama ta sa iti faca sendvisuri bune si le vinzi la scoalalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| MiReLa_3183 a răspuns:

Vinde limonada vecinilorlaughing) nu stiu

| moniquec a răspuns:

La 8 ani nu ai ce sa faci nu ne angajeaza nimeni pe noi astia care suntem mai batrani si care avem studii mai multe decat ai momentan tuhappy mai bine invata ca sa poti sa reusesti in viata