| Dnnx a întrebat:

Sall sunt din craiova vreau sa merg intr-o excursie si imi mai trebuie niste bani cam 150-200 lei si nu stiu cum sa fac rost de ei! ma gandeam sa ma duc la real sau la kaufland sa impart oferte pe la blocuri dar cu cat ma platesc?
vreau alte sugestii dau funda!

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Ai auzit de Ladys? poti sa incepi astfel.

| DodyD a răspuns:

Am si eu o propunere pentru cei care vizualizeaza acesta pagina.Sigur ati vrea un Iphone 4 16 Gb gratis sau 20 euro / prieten inscris pe un site gratis.Intrati pe www.appleiphone4forfree.blogspot.com si aflati cum.E CHIAR PE BUNE!

| priya a răspuns:

Devenind reprezentant oriflame! merita crede-ma! pentru detalii...priyaganesh17@yahoo.com