| razvanparf a întrebat:

Sall TPU, acum ca vine vacanta de vara as vrea si eu niste metode profitabile de facut bani...
Mentionez ca am 14 ani nu neaparat metode online..Ma pricep IT.

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca te pricepi in IT sua ma rog in chestii de PC-uri apuca-te de pus windowsuri, instalat routere, telefoane, ofera suport prin team viewer pentru probleme care nu necesita rezolvare si ia-le banii, eu asa fac de 2 ani incoace doar ca acum nu prea mai am timp. Daca sti aa repui un windows busit si sa mai sti sa recuperezi datale aflate pe desktop fara sa le pierzi esti tare. Daca ai intrebari suplimentare scrie-mi.winking Bafta!

| razvanparf explică:

Merci Zaygon insa nu prea gasesc oameni care au nevoie.
cei mai multi oameni duc la service spumamd ca sunt prea michee heeSa stiu sa instalez un windows