| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o metoda de a face bani online? Ceva ce nu necesita neaparat un skill. As vrea un exemplu de la cineva care a facut bani din asta. Multumesc!

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca erau exemple de facut bani din nimic eram toti milionari azi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După 22 de ani pe www. Nu există așa ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu exista metode fara skill. Si OF sau trasul de tepe necesita skilluri. Cu engleza macar te descurci FOARTE BINE sau mai bine de-atit?

| johnnny123 a răspuns:

Felicitări, ești al 1.000.000-lea utilizator care întreabă cum să facă bani online fără niciun skill.

Ai câștigat un abonament pe viață la ziarul "Scânteia".

| RxTx a răspuns:

Iti găsești o firmă care vrea să ii adaugi anunțuri pe internet

| RxTx a răspuns:

Găsești o firma care vinde ceva horeca case vile
Si le spui sa iti dea x lei procent daca le găsești clienți
Iei ziarul si suni la oameni care au bani
Iti dai seama cine are bani pentru ca angajeaza ospatari
Muncitori la balastiera
Înseamnă ca ii merge bine
Si ii zici sa ii faci reclama si sa iti dea bani

| SingleForOne a răspuns:

Ai putea incerca print-on-demand + dropshipping, pur si simplu pui o imagine pe un obiect oarecare, si le vinzi pe site-ul tau, dar de pe platforma altora gen shopify. Doar ca trebuie sa faci un SRL si sa stii ceva de contabilitate. Într-un fel sau altul, tot trebuie sa stii un skill de ceva, cat de mic este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu cel msi bun exemplu sigur si garantat de facut bani ON-LINE:
Un restaurant si un hotel au nevoie de reclama.
Oamenii iți dau ție 0, 2 lei / anunț adăugat pe un site diferit
Asta înseamnă că tu in primele 3 zile o sa fii platit cu 80 lei / zi pentru 4 zile sa te înscrii pe minim 800 de site-uri.
După primele 3 vei primi bani / bucată anunț

De exemplu 8 ore de muncă au 480 minute
Tu dacă adaugi un anunț pe minut vei câștiga 84 lei / ziua de muncă.

Dacă aloci 10 ore vei câștiga direct proporțional de exemplu 100 lei cu aproximație.

Dar când vei reuși să capeți experiență vei reuși să adaugi 2 anunțuri / minut
Asta înseamnă cam în 4 luni de băgat anunțuri vei ajunge la performanța să câștigi 100 lei în 6 ore.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Spam=rămâi fără internet.

| ddvsg a răspuns:

Știi să folosești un laptop și ai conexiune stabilă la internet?

| doctorandus a răspuns (pentru ddvsg):

Inca o data: prin spamuire ramai fara internet.