| mateidragos828 a întrebat:

Am auzit de la niste prieteni ca pot face bani pe niste siteuri pe net... daca e adevarat va rog sa imi dati si mie unul si sa ma invatati cum sa il folosesc...si cum sa iau banii din site!
CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prietenii tai sunt singurii in masura sa te ajute in acest caz.

| gabriel87000 a răspuns:

Depinde ce siteuri te pasioneaza sunt de dat clickuri, jocuri cu care poti face bani, siteurti de sondaje.de completat taskuri etc,,, depinde ce cauti ca sunt multe siteuri si din Romania si dinafara