| Geaniinna a întrebat:

Sall TPU, am o excursie la scola care costa 700 lei..si este la primavara..Nu stiti un mod rapid de a aduna macar un sfert din bani (Daca va intrebati de ce este asa de scumpa, este in Turcia)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca esti minor/a tot pe banii parintilor poti merge in excursie, oricum de ei depinde daca mergi sau nu

| Geaniinna explică (pentru mona):

Stiu ca pe banii parintilor pot merge, dar au spus ca merg doar daca strang macar un sfert si eu imi doresc foasrte mult excursia asta deoarece ne oprim si sa ii vizitam pe cei din Lala Band big grinwinking

| Dismally a răspuns:

Dar ce varsta ai?

| Geaniinna explică (pentru Dismally):

Mai conteaza?

| Geaniinna explică (pentru Dismally):

Dar ce mai conteza>

| Dismally a răspuns (pentru Geaniinna):

Pai conteaza, pana pe la 18 ani sunt sanse mici sa gasesti o activitate din care sa poti castiga cativa bani.

| Geaniinna explică (pentru Dismally):

Nu am peste 18 crying(

| Dismally a răspuns (pentru Geaniinna):

Suma pe care vrei tu sa o strangi nu este asa de mare, ai putea sa vinzi cateva lucruri care nu iti folosesc happy