| poilkjmnb a întrebat:

sunt de la tara in zona de campie si vreau sa-mi deschid o afacere singur pe propriile forte! nu sunt sigur ce sa fac asa ca m-am gandti sa pun aici o intrebare! spuneti-mi si mie ce sa fac, cu agricultura, cu animale, chiar nu situ ce
PS: am 20 de ani

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Fa-ti o ferma. Este o afacere destul de banoasa, cresti animalele, le vinzi, vinzi lapte de vaca, branza.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

O sa-ti zic un secret: Nimeni de pe lumea asta n-o sa-ti vanda ponturi bune, ca le iei painea de la gura. Ideile trebuie sa-ti vina tie.

| Celcareajuta a răspuns:

Stupi! Am inteles ca nu e necesara o investitie enorma...