| Aon a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop de la altex si nu am toata suma si vreau sa platesc in 20 rate! Ziceti-mi si mie ce trebuie sa fac ca sa il cumpar puppy dog eyes
Dau funda si vot

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Logic,sa te duci la Altex si sa vorbesti cu vanzatorul poate il da si in rate.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in magazin si iti vor da toata documentatia si informatiile de care ai nevoie. Daca nu ai un venit stabil, nu cred ca te vor accepta, ratele fiind de fapt tot prin intermediul unei banci.Mult noroc.