| dny_3305 a întrebat:

Sallut. Am o prietena care face bratari imi place sa faca si ar vrea sa vanda. dar are o problema in caz de primeste o comanda din alt judet cum trimite bratara?

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Comanda o poate trimite prin posta si persoana care o primeste trebuie intai sa dea banii si apoi sa o poata ridica. Si eu am trimis bratari altor persoane dar am intampinat o alta problema. Comanda minima trebuie sa fie de 20 de lei altfel trebuie sa platesti tu 6 lei parca.

| Puffyiyiyiy a răspuns:

Prin posta. happy o duce la posta si de acolo va ajune unde vrea ea

FUnda?