| A12NDRA a întrebat:

am si eu o mica problema. O prietena vrea sa isi faca cont, dar nu merge.Am incercat eu sa ii fac dar la fel, scriu tot ce trebuie si la sfarsit dau pe creaza cont, asteptam dar nu primeste nimic pe e.mail.Care sa fie problema?

1 răspuns:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hei,si eu am aceeasi problema, doar ca la mine nu merge sa pun intrebari.Scriu intrebarea si cand dau sa postez sterge tot, de parca nimic nu am scris.Nu stiu ce se intampla.