| TheHunter38 a întrebat:

Sallut, vreau sa ma angajez intr-un oras unde nu am domiciliu, dar mutarea in orasul respectiv tine de faptul daca ma angajeaza sau nu. Desigur acest lucru eu nu le pot spune ca nu m-ar angaja.
Oare la cv pot sa trec o adresa la nimereala, din orasu respectiv,
Am mai fost la interviuri si am vazt pe multi care nu locuiesc la adresa din buletin, si nu au mutatia de flotant (or gasit motive de ex ca stau la un prieten/ ruda etc)
Ce parere aveti?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred sa-i intereseze prea mult unde stai. Tu trebuie sa fii doar la serviciu. In rest e traba ta unde stai.