| Georgea a întrebat:

spuneti mi va rog atunci cand cineva vrea sa mi trimita ceva prin curier curierul trebuie sa aiba neaparat adresa
Mea de pe buletin! Eu stau cu. Chirie in alt oras decat orasul unde am adresa pe buletin!
Aici unde stau nu am nici flotant nimic! Pur si simplu locuiesc aici! Cineva care stie sigur si care a mai folosit curier ul vreau sa mi explice! Nu ba dati doar cu parerea! Raspunsuri sigure va rog cu explicatie daca se poate!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti dai adresa de unde locuiesti si vrei sa iti vina coletul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca vrei un raspuns 100% sigur de ce nu intrii pe pagina lor, ii intrebi daca au chat sau ii suni si te lamuresti cum sta treaba.

| FazekasErvin a răspuns:

Eu am folosit curier doar in ceea ce priveste comenzile online si din cate stiu trebuie sa dai adresa unde doresti sa ajunga curierul sau cand te suna ii spui locul unde il astepti