| anonim_4396 a întrebat:

Saluatre TPU. Mi-am facut un cont pe etcmoney.xyz un site de facut bani si cand am ajuns la 100 $ am incercat sa scot bani dar acolo imi cere credit card si nu am si vreau sa stiu cum pot sa fac rost de credit card ca sa pot ridica bani din site. Astept raspunsuri concrete.

7 răspunsuri:
| Eddz a răspuns:

Ai incercat varianta Paypal sau Skrill? sunt ca niste conturi bancare virtuale, iar de acolo faci ce vrei cu ei. Succes

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Te duci la banca si faci, alta solutie mai buna nu ai. Totusi mare atentie sa nu te pacaleasca si sa nu-ti fure datele (sa nu-ti ceara prea multe info).
Ai grija daca vrea un card anume: visa sau master card, ca nu toate functioneaza sa faci tranzactii cu alte tari (master card de obicei e acceptat pentru lucruri de genul).

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai calm, e scam. Tu nu te uiti la un site cand te arunci ca berbecul sa pierzi timp ca sa faci bani altora? https://www.youtube.com/watch?v=ZqByBVLr75g

| Eduard619 a răspuns:

Oricum siteul este scam...nu vad de ce te-ai agita asa de mult.

| kostell a răspuns:

Descarcă de pe Market Play qiwi

| Adiadictie a răspuns (pentru Eduard619):

Scam... Adica nu e bun. e pacaleala?

| Eduard619 a răspuns (pentru Adiadictie):

Da