| Maravilla a întrebat:

Salut, m-am inregistrat acum pe site-ul SondajeRo, pentru a castiga bani, am completat sondajele, si am primit 8euro/sondaj in contul virtual. Vreau sa stiu daca intr-adevar nu este teapa, adica sa nu ajung la 500de euro in cont ( suma la care se presupune ca atunci cand ajungi poti scoate banii pe un card de credit. ) Vreau sa imi dati niste raspunsuri din experienta, adica cine a mai incercat aceasta metoda prin acest site, nu de genul "Nu te baga ca precis e teapa"... Nu vreau sa ma chinui sa ajung la 500 de euro in cont si sa ramana in contul virtual. Multumesc.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cred ca n ai citit bine conditiile si regulile pentru a castiga suma despre care vorbesti tu.laughing

| Q69 a răspuns:

Este cea mai mare teapa!
gasesti multe articole despre sondaje.ro in care scrie lumea ca in momentul cand au ajuns la 500 euro virtruali contul s-a blocat!
este un site cu multe reclame si in functie de cum sta lumea pe site ei fac bani
asa ca...

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| laurlaura a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani din sondaje fara sa iei teapa intra aici http://bit.ly/VUoqKS

| andreibobi a răspuns:

Sincer nu stiu, am auzit zvonuri pe net de asa ceva ca fiind teapa, dar mai exact da link-ul si ma informez mai in amanunt