| Zeno_6228 a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un Apple iPad si am o problema. Vreau sa descarc aplicatii sau jocuri, imi cere cont apple, l-am facut si acum cand vreau sa instalez ceva imi cere sa spun cu ce voi plati(card de credit). Daca il pun o sa imi ia bani la orice instalez si de ce imi cere cardul?

1 răspuns:
| bogdan3vl a răspuns:

Cine tea pus sa iei de la Apple puteai sa iei una cu windows7 ca gaseai aplicatii la greu din asta nu suport eu firma asta Apple dupa ce ca sunt f scumpe mai cer si o gramada de bani pe aplicatii si au si un sistem de operare f naspa si la telefoane la fel