| Olteanu_Mugurel_1990 a întrebat:

Salut.A folosit cineva Trustly prin Paypal? Vreau sa fac o tranzactie in UE si pentru ca nu am card de credit, decat cont bancat singura optiune e sa fac transfer catre contul de PayPal prin Trustly.Problema e ca acest Trustly ma limiteaza la 200 de euro de transfer, iar cand incerc sa fac imi apare ca nu am fonduri pe cont desi am verificat si exista.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| NightcoreMusic a răspuns:

Pararea mea este sa mergi la o banca si sa vorbesti, risti foarte mult facand ce-ti spune un necunoscut e internet xD