| Darius2019 a întrebat:

Salut, a mai facut cineva rate la altex cu raiffeisen? As vrea sa stiu pentru suma de 4000 lei cat trebuie sa platesti pe rata si cate rate sunt happy

Răspuns Câştigător
| Apollo007 a răspuns:

Ia card de cumparaturi si poti plăti in rate egale fara dobanda(ai doar taxa de card anuala cam 40 de ron) cu condiția sa le plătești la timp! Nu mai stiu exact cate rate iti dau acum. Parca dadeau in 12 rate... Pot fi si mai multe depinde de ce intelegere au cu banca acum

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Mama a facut la altex. Ratele le stabilesti acolo în funcție de posibilitatile tale.