| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Salut, am o problema. Am cumparat online un produs de la altex in rate si mi s-a spus ca voi primi un card credit. Eu deja am un card de munca, ce trebuie sa fac? Cum platesc rata lunar, trebuie sa transfer bani de pe un card pe cardul de credit si dupa ce am alocat suma de bani trebuie sa sun la altex sau la tbi bank? Nu stiu,

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Depui lunar rata în contul primit odată ce ai semnat contractul de rate. Citește toate actele primite, ai acolo toate detaliile necesare.