| Oprea22 a întrebat:

Salut! A reusit cineva sa retraga cryptomoneda pi in Romania sub forma de bani reali? Si daca da, cum?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca faci ilegalitati ajungi la inchisoare potoleste te cu rahaturile astea, fa ceva util cauta ti un serviciu real si muncesti cinstit si iei un salariu, nu prin hotie se fac bani.

| doctorandus a răspuns:

Ma nene, nu stiu ce e aia. In general cand vrei sa lichidezi critpomonede, cauti un exchange de incredere, iar ala iti trimite banii intr-un cont bancar.