| domnikbyby a întrebat:

Ce parere aveti despre www.sondajero.com? a castigat cineva cineva cu asta? a reusit cineva sa retraga banii?

Răspuns Câştigător
| george74 a răspuns:

Sunt 3 sondaje a cate 8 euro deci 24 euro pe zi, inmultit cu 30 de zile sunt 720 de euro, deci nu este imposibil sa faci 500 de euro intr-o luna, faci chiar 700. In 21 de zile ai facut 500 euro. Ii faci repede si vorba aia de unul singur fara referali, daca mai ai si cativa referali faci si 1000 in 30 de zile. Treaba este ca nu sunt sigur daca ei vor plati, eu am pana acum 320 de euro si mai am putin pana la 500. O sa vedem. Bafta.

5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Buna,

Tin minte ca am citit odata un articol pe www.bani-pe-internet.net despre cum poti face bani din sondaje online.

Am auzit si de site-ul de care imi spui dar am impresia ca iti trimit bani de indata de ai facut 500 de euro... si 500 de euro este imposibil sa ii faci...

| ioachimb a răspuns:

Eu n-am reusit sa retrag banii, desi am facut cei 500 eur luna trecuta si s-a aprobat retragerea. Le trimit e-mailuri pe site-ul respectiv, tacere moramtala.

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| vme90 a răspuns:

Si eu sunt tare curios sa vad daca se dau banii. acum am 404euro, mai am putin pana la 500 si revin

| Cimpianu_Simion_1944 a răspuns:

Sondaje.ro este un site SCAM.Am peste
500$,dar cand trebuia sa plateasca, a
disparut.